Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

Skladové hospodářství

Skladové hospodářství Vám efektivně pomůže s jednoduchými i náročnými procesy ve skladě. Pro informace o ceně a instalaci
prosím kontaktujte naši podporu.

Funkce v našem skladu

Menší firma s jedním skladem nebo velkosklady s lokacemi? Náš systém je na vše připraven. Ty nejpotřebnější funkce naleznete níže, ale umí toho mnohem více. 
Mějte své zboží pod kontrolou! Přesvěčte své klienty, že rostete s poptávkou. 
Sklady, lokace
Připravte se na růst! Skladový modul je připraven jak pro jeden malý sklad, tak i pro větší množství velkých skladů s vnitřním dělením na lokace.
API pro napojení na e-shop
Nezdržujte se zbytečným přepisováním dat z e-shopu. Autodevelo disponuje možností napojení na jinou aplikaci s výměnou dat (objednávek, skladové dostupnosti, faktur, apod.) v reálném čase.
Rezervace zboží a objednávky
Potřebujete objednávat jednou v prodejních a jindy v nákupních cenách? V Autodevelu využijete komerční a interní objednávky. Díky rezervacím mějte v reálném čase přehled o poptávaném počtu kusů.
Příjemky, výdejky, meziskladové převody
Dejte svému skladu řád! Každý skladový pohyb, byť jen přesunutí zboží z lokace na lokaci je u nás evidován pomocí skladového PDF dokumentu. Vaše účetní Vám poděkuje.
Automatické vyskladnění
Nelamte si hlavu s optimální logistikou vyskladnění. Autodevelo disponuje nadčasovým algoritmem, který za Vás navrhne nejefektivnější sběr materiálu v rámci všech Vašich skladů a lokací.
Reklamace a vrácení zboží
Buďte připraveni na vrácení zboží. Ať už je zboží vráceno z důvodu reklamace nebo v zákonné lhůtě, aplikace se postará o všechny náležitosti od PDF reklamačního protokolu, přes hlídání lhůty odbavení, až po naskladnění na reklamační sklad.
Historie cen, dodavatelů, umístění
Mějte přehled o cenovém vývoji všech Vašich produktů na skladě díky kompletní historii dodavatelů a jejich cen.
Skladové pohyb položek
Díky evidenci všech historických pohybů každého zboží získáte dokonalý přehled o tom, kdy a kde se materiál nacházel, v jakém počtu byl naskladněn a vydán.
Tisk cenovek s vlastním logem
Máte kamennou prodejnu a chcete mít pěkné cenovky? Zjednodušte si práci a využijte hromadného tisku cenovek ve Vámi zvolené velikosti s vlastním logem.
Inventura
Máte strach z inventury, nebo si nemůžete dovolit zavřít kvůli ní obchod? Proveďte jí jednoduše v plném provozu. Vygenerujte dokument s manky a přebytky a optimalizujte je díky záměnám.
Uživatelské role
Nechcete svým zaměstnancům ukazovat citlivá data? Chcete určit každému zaměstnanci přístup pouze ke konkrétním akcím? Aplikace umožňuje podrobné nastavení rolí s možností vytváření vlastních pravidel.
Export XLS a PDF
V pokročilém filtru vyhledejte zboží nebo třeba skladové dokumenty a jedním kliknutím data exportujte do excelu. Předání dat nikdy nebylo jednodušší.

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet skladové hospodářství v praxi? Máte k tomuto modulu dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás! Telefon:+420 773 118 666