Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

Evidence obchodních partnerů

Evidence obchodních partnerů je součástí základního balíčku. Pro informace o ceně a instalaci 
prosím kontaktujte naši podporu.

Funkce evidence obchodních partnerů

Evidence obchodních partnerů má bezpočet funkcí, které budete těžko hledat u jakékoliv jiné aplikace.
 V nasledujícím textu jsme vybrali ty nejzajímavější..
Evidence klientů i dodavatelů
Mějte snadný přístup ke všem podstatným informacím o klientech i dodavatelích na jednom místě. Stane se dodavatel klientem? U nás jsme na to připraveni. 
Vizitka z aplikace do telefonu
Chcete okamžitě volat, nebo jenom poslat zprávu některému z partnerů? Exportujte si kontakt přímo do Vašeho telefonu prostřednictvím vCard.
Přehled všech dat v detailu
Faktury, zápůjčky, servisní prohlídky, vozidla, objednávky a jiné informace jsou okamžitě dostupné přímo v detailu obchodního partnera. Vše na jednom místě.
Import Vašich stávajících dat
Máte již databázi obchodních partnerů v Excelu nebo v jiném systému? Bezplatně Vám zajistíme import dat, aby Váš start v Autodevelu byl naprosto hladký.
Evidence řidičů
Evidujte čísla ŘP, OP a jiných dokladů u řidičů, kterým půjčujete vůz. Už nemusíte mít strach z toho, že obsluha autopůjčovny zapomene tyto informace zadat.
Pokročilá individuální nastavení
Nastavte si výchozí slevu pro klienta, nebo datum splatnosti faktur. Napište si poznámky, nebo přidejte kontaktní osoby. 
Synchronizace - Ares, SoftApp
Umožněte svým zaměstnancům zadávat údaje o zákaznících okamžitě, z mobilního telefonu nebo tabletu s načtením a ověřením dat přímo z ARESu. Používáte účetní systém SoftApp? Vaše data budou s tímto systémem automaticky synchronizovány. 
Export dat
Exportujte data obchodních partnerů do XLS jedním kliknutím pro další možnosti zpracování.
Poznámky a přílohy
Zapisujte poznámky přímo do karty obchodního partnera. Nahrávejte soubory související s partnerem přímo do aplikace a už je nikdy neztraťte.

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet evidenci partnerů v praxi? Máte k tomuto modulu dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás! Telefon:+420 773 118 666