Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

Autoservis

Autoservis je volitelným modulem pro menší i větší autoservisy. Pro informace o funkcích nad rámec zmíněných, ceně a instalaci 
prosím kontaktujte naši podporu.

Funkce modulu Autoservis

Odbavujte servisní zakázky Vašich klientů jednoduše. Díky našemu systému budete mít přehled o veškerém materiálu i hodinových pracích. Ty základní funkce Vám představujeme níže, ty podrobnější Vám rádi představíme osobně. 
Plánování servisních prohlídek
Získejte dokonalý přehled nad vytížeností Vašeho servisu díky přehlednému kalendáři, ze kterého můžete přímo naplánovat servisní zakázku.
Zakázkový list
Předávejte zákazníkům profesionální dokumentaci k zakázce! Systém za Vás jedním kliknutím vygeneruje PDF se všemi potřebnými údaji.
Evidence poškození vozidel
Ukládejte podrobné textové informace a fotodokumentaci o poškození vozidla do přehledné vizualizace vozu. Rychlým pohledem pak zjistíte, která část vozu je poškozená.
Náhradní vozidlo
Poskytněte Vašemu klientovi zapůjčení náhradního vozidla pomocí modulu Autopůjčovny. 
Měření a evidence odpracovaného času zaměstnanců

Evidujte přesný odpracovaný čas na jednotlivých úkolech, zjistěte efektivitu a výkonnost zaměstnanců a porovnejte ji s normami.
Objednávky a vyskladnění materiálu do zakázek
Rezervujte si materiál k zakázce a poté ho jední kliknutím vydejte formou skladové výdejky. Důkladné propojení se skladovým modulem Vám umožní přehlednou evidenci skladového materiálu.
Reklamace materiálu v zakázkách
Buďte připraveni na vrácení vadného materiálu! Systém připraví PDF reklamační protokol, vyřeší veškeré skladové pohyby a kontroluje zákonnou lhůtu na odbavení reklamace.
Přirážka dle typu zakázky
Nastavte si jednou cenovou politiku zakázek a pusťte ji z hlavy. Aplikace automaticky přidá požadovanou sazbu k různým typům zakázek.
Fakturace pro pojišťovny
Fakturujte část zakázky klientovi a část pojišťovně. Servisní modul umožňuje vystavení neomezeného počtu typů faktur u zakázek na různé obchodní partnery.
Komerční a interní zakázky odděleně
Pracujte se zakázkami v prodejních nebo v nákupních cenách.
Hromadný export XLS
Potřebujete s daty Vašich zakázek dále pracovat? Vyfiltrujte si zakázky v podrobném filtru a jedním klikem je exportujte do univerzálního XLS souboru.

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet autoservis v praxi? Máte k tomuto modulu dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás! Telefon:+420 773 118 666