Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

Autopůjčovna

Autopůjčovna je volitelným modulem. Pro informace o ceně a instalaci 
prosím kontaktujte naši podporu.

Funkce autopůčovny

Modul Autopůjčovna je flexibilní a velmi jednoduše ovladatelný nástroj, který se hodí pro použití v malých, středních či velkých půjčoven s libovolným typem vozů. Díky tomuto modulu budete mít veškeré půjčené auta pod dohledem.
Evidence řidičů
Získáte databázi řidičů, kteří si půjčili váš vůz, včetně platnosti jejich řidičských průkazů. Vždy tedy víte, kdo si váš vůz půjčil a kam s ním vyrazil.
Jednoduchá fakturace
Snadná fakturace zapůjčených vozů eliminuje případné chyby. Rychle a jednoduše si vygenerujete zálohové faktury i klasické faktury, kde můžete fakturovat komerčně, interně nebo na základě dodacích listů.
Propojení
Propojte svůj modul s webovou půjčovnou pro koncové klienty s online platbou.
Fotodokumentace
Stav vozu před i po zápůjčce můžete snadno evidovat pomocí fotodokumentace. Prokázání poškození půjčeného vozu tak bude mnohem jednodušší. 
Doplňkové produkty
K zapůjčení můžete nabízet i doplňkové produkty jako například autosedačky či nosiče na kola. S tím jsme počítali a systém se kompletně postará o evidenci těchto produktů a o kontrolu jejich skladové dostupnosti. 
Interaktivní kalendář
Obsazené vozy a jejich budoucí vytížení si můžete přehledně zobrazit pomocí interaktivního plánovače. Ihned můžete vidět, kdy který vůz můžete zákazníkovi rezervovat
Generování protokolů
Potřebujete použít smlouvy, protokoly nebo jiné informace o vozech pro jiné účely? Své data si snadno exportujte do souboru XLS či PDF souborů. Pro ještě větší usnadnění práce si tyto soubory můžete nechat zasílat na e-mail.
Ceníky
K dispozici jsou veškeré ceníky k zapůjčení aut s podporou sezónních slev. Součástí jsou také ceníky podle kategorie vozu.
Rezervace
Rezervujte požadovaný termín a systém se postará o předcházení kolizí zápůjček. Mimo komerční zápůjčky jsou do kompletní vytíženosti započítávány také interní rezervace. Pro ještě větší pohodlí si můžete nechat zasílat potvrzení a informace o zápůjčkách na email.
Životní cyklus vozu
 v autopůčovně
Aplikace Autodevelo zajístí veškerou dokumentaci 
od pořízení vozu až po jeho prodej.
1.

Vytvoření nepotvrzené rezervace

2.

Potvrzení rezervace

3.

Vytvoření zápůjčky

4.

Vrácení zápůjčky

5

Vyfakturování zápůjčky

Description of step5

Kontaktujte nás

Chcete si vyzkoušet autopůjčovnu v praxi? Máte k tomuto modulu dotaz? Neváhejte a kontaktujte nás! Telefon:+420 773 118 666